Opis

Znakomita jakość, wysokiej klasy materiały, elegancja i włoski design – to cechy charakteryzujące rowery FERRINI produkowane przez firmę Maxtec należącą do grupy MAX EUROPE.

Proponujemy Państwu rowery wyprodukowane w Europie przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, znakomitych komponentów, o estetyce stworzonej z myślą o konsumencie europejskim. Aluminiowe lekkie ramy hydroformowane, znakomity osprzęt, kalkomanie pod lakierem, spersonalizowane elementy, subtelna kolorystyka i znakomite rozwiązania techniczne.

Cała kolekcja została stworzona po to , aby użytkownik poszukujący piękna, i innowacji, wysokiego poziomu technicznego i eleganckiego design`u poczuł się usatysfakcjonowany.

FERRINI staje się coraz bardziej rozpoznawalny w Polsce i w Europie i konkurencyjny w stosunku do uznanych marek. Opinie jakie się pojawiają na temat jakości i design`u utwierdzają nas w przekonaniu, że nadchodzi era nowych użytkowników, dla których jakość i bezpieczeństwo są podstawowymi wartościami, a znakomita relacja tej jakości do ceny zachęca do zakupu i wstąpienia do ekskluzywnego klubu posiadaczy rowerów FERRINI.

Rowery miejskie zaprojektowane dla tych, którzy w określeniu „ekologia” widzą przyszłość i pragną poruszać się w przestrzeni miejskiej na wygodnych, łatwych do jazdy i bezpiecznych rowerach. Codzienna jazda po mieście na rowerze FERRINI to oznaka klasy i dobrego stylu. Nowa kolekcja 2014 jeszcze bardziej dostosowuje się do wymogów współczesnego życia w mieście. Lekkie aluminiowe ramy, linki poprowadzone wewnątrz, oryginalna kolorystyka i niezbędne akcesoria, czynią jazdę jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

Kolekcja rowerów trekkingowych jest przeznaczona dla użytkowników, których naturalnym środowiskiem jest miasto, ale również wiejskie drogi i weekend` owa przygoda w otoczeniu przyrody. FERRINI, to nie tylko jazda na rowerze, to cała filozofia życia na „dwóch kółkach”. Z roku na rok segment rowerów trekkingowych zyskuje coraz więcej zwolenników i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniem, w kolekcji na rok 2014, FERRINI zaadoptował technologie i materiały stosowane w wysokiej klasy rowerach MTB, co uczyniło nową linię FERRINI TREKKING LINE jeszcze bardziej uniwersalna i wszechstronną.

Nowa kolekcja rowerów MTB stworzona z myślą o tych, którzy pragną dać z siebie wszystko bo wyczyn sportowy ma dla nich znaczenie, ale którzy nie chcą rezygnować z jakości i wygody. Geometria i rozwiązania techniczne zastosowane w rowerach MTB są gwarantem wygodnej i skutecznej jazdy, również w trudnych warunkach. Hydrauliczne hamulce tarczowe, model 27,5”, nowa grafika i kolory, wszystko to powoduje, że linia MTB na 2014 rok jest unikalna i godna polecenia.

Rowery dziecięce – wspaniałe rowery dla małych cyklistów o kolorystyce cieszącej dziecięce oczy. Zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i dobrą zabawę dla najmłodszych i sprawić, aby każdy przejechany na świeżym powietrzu kilometr procentował zdrowiem i odpornością.
W kolekcji na rok 2014, FERRINI zaskoczył pełną gamą miejskich rowerów elektrycznych, o znakomitych parametrach technicznych, lekkiej aluminiowej ramie, z amortyzowanym widelcem SUNTOUR, ergonomicznym siodłem i amortyzatorem w sztycy siodła.

Wszystkie zalety rowerów FERRINI sprawiają, że w Polsce pojawia się swego rodzaju moda, na posiadanie roweru tej marki.

Nasi klienci dzięki stałemu dążeniu producenta do doskonałości, mają poczucie posiadania produktu wyjątkowego.

Lista sklepów

Przewodnik zakupowy